Vítejte v Nemocnici Strakonice, a.s.

Historie strakonické nemocnice se píše již od roku 1892. V současné době je u nás ročně hospitalizováno cca 14 500 pacientů a provedeno 140 000 ambulantních ošetření.

Nemocnice je založena Jihočeským krajem, disponuje osmi lůžkovými odděleními s 306 lůžky pro akutní a následnou péči a rozsáhlým spektrem odborné ambulantní péče. Přirozenou spádovou oblastí jsou oblasti Strakonicka, Klatovska, Prachaticka a Písecka.

Here should be the presentation of JSN UniForm,
but it is not installed on your website.

Download now

The form you see on this website is the Free Edition of another cool product JSN UniForm from JoomlaShine. Please click on the below button to check the PRO Edition of this extension.

See Demo     Buy Now

JSN UniForm will bring you the new indulgence since you find out it is the easiest-to-use form extension for your site. Contact us, survey and job application are just some of thousand forms that this single extension can help you to create and control. Besides the intuitive drag-n-drop operation, flexible form presentation and multiple pages layout, JSN UniForm also assists you to deeply understand your collected data with the multiple admins email notification, clean result display or submission filter.

Below is the registration form created by the Free Edition of JSN UniForm.

Joomla forms builder by JoomlaShine

Poděkování od našich pacientů

Oznámení a chystané akce

Sponzoring - informace

Dárcem se může stát fyzická i právnická osoba, příspěvky jsou dobrovolným aktem každého, kdo se chce na činnosti a rozvoji nemocnice podílet.
Dary je možné poskytnout věcné nebo finanční.

Za Vaši pomoc velmi děkujeme.

Mapa areálu

NAŠE ZDRAVOTNÍ SLUŽBY

Nemocnice Strakonice, a.s. zajišťuje dostupnou, bezpečnou a kvalitní zdravotní péči okresního formátu a usiluje o spokojenost svých pacientů.

SPEKTRUM POSKYTOVANÉ PÉČE

INTENZIVNÍ PÉČE

INTERNÍ I CHIRURGICKÉ OBORY

Odborná péče o Vaše onemocnění a úrazy.

LÉKÁRNA

Poskytujeme široké spektrum odborných farmaceutických a klientsky komfortních služeb.

ZAJISTÍME ČI ZPROSTŘEDKUJEME

KOMPLEXNÍ ZDRAVOTNÍ PÉČI