Vítejte v Nemocnici Strakonice, a.s.

Historie strakonické nemocnice se píše již od roku 1892. V současné době je u nás ročně hospitalizováno cca 14 500 pacientů a provedeno 140 000 ambulantních ošetření.

Nemocnice je založena Jihočeským krajem, disponuje osmi lůžkovými odděleními s 306 lůžky pro akutní a následnou péči a rozsáhlým spektrem odborné ambulantní péče. Přirozenou spádovou oblastí jsou oblasti Strakonicka, Klatovska, Prachaticka a Písecka.

The slider you see on this website is the Free Edition of another cool product JSN EasySlider from JoomlaShine. Please click on the below button to check the PRO Edition of this extension.

See Demo Get It Now

JSN EasySlider is the cutting-edge way of presenting content on the web with the “Three-I” standard: Impressive - Informative - Interactive.

• Impressive to catch and maintain attention
  • Informative to convey message effectively
  • Interactive to drive engagement with specific Call-To-Actions

It allows you to synthesize dynamic content types: text, video & images and leverage the strength of stunning effects for effective information conveyance. Besides superpower for content presentation, it also has a uniquely outstanding feature: super user-friendly interface. With Drag-n-drop functionality, WYSIWYG Editor, Timeline editor and live preview, no lines of code are required to get a stunning slider.

Here after is the slider created by the FREE Edition of JSN EasySlider:

Poděkování od našich pacientů

Rezervujte si léky z e-receptu online – budete mít jistotu, že pro Vás budou v lékárně připravené.

Sponzoring - informace

Dárcem se může stát fyzická i právnická osoba, příspěvky jsou dobrovolným aktem každého, kdo se chce na činnosti a rozvoji nemocnice podílet.
Dary je možné poskytnout věcné nebo finanční.

Za Vaši pomoc velmi děkujeme.

Mapa areálu

NAŠE ZDRAVOTNÍ SLUŽBY

Nemocnice Strakonice, a.s. zajišťuje dostupnou, bezpečnou a kvalitní zdravotní péči okresního formátu a usiluje o spokojenost svých pacientů.

SPEKTRUM POSKYTOVANÉ PÉČE

INTENZIVNÍ PÉČE

INTERNÍ I CHIRURGICKÉ OBORY

Odborná péče o Vaše onemocnění a úrazy.

LÉKÁRNA

Poskytujeme široké spektrum odborných farmaceutických a klientsky komfortních služeb.

ZAJISTÍME ČI ZPROSTŘEDKUJEME

KOMPLEXNÍ ZDRAVOTNÍ PÉČI