Zajímavou akci dnes pořádalo Gymnázium Strakonice pro studenty 3. a 4. ročníků: V rámci "Dne pro karieru" se prezentovaly průmyslové podniky, ale i např. okresní soud a podnikatelské subjekty. Strakonickou nemocnici zastupovali předseda představenstva MUDr. Bc. Tomáš Fiala, MBA, náměstek ředitele MUDr. Michal Pelíšek, MBA a vedoucí personálního oddělení Ivana Kačírková. "Jsme rádi, že jsme byli pozváni, myslím, že zájem o studium mediciny a práci ve zdravotnictví stoupá. Ze studentů a z workshopu s nimi máme radost," okomentoval akci Tomáš Fiala.