Ve čtvrtek 3.9.2020 se ve strakonické nemocnici uskutečnilo předání daru od nadačního fondu Kapka naděje, kterou při akci zastoupili zakladatelka fondu paní Vendula Pizingerová a jeho ředitel Jan Fischer, MLITT. Dar za nemocnici převzali ředitel MUDr. Tomáš Fiala, MBA a primář dětského oddělení MUDr. Martin Gregora. Příspěvek ve výši 250.000 Kč bude využit na pořízení nového ekg, monitorů intenzivní péče a infuzní pumpy. Vendula Pizingerová se současně stala kmotrou nového vydání knihy autorů Martina Gregory a Miloše Velemínského "Čekáme děťátko", kterou vydává nakladatelství Grada. Nadace Kapka naděje strakonické nemocnici pomáhá už třináct let. Vážíme si toho!!