Hokejisté HC Strakonice a fotbalisté FK Junior Strakonice sehráli přátelské fotbalové utkání a ještě při tom mysleli na druhé. Rozhodli se, že mezi sebou vyberou peníze, které darují Nemocnici Strakonice, a.s., jako poděkování za práci zdravotníků v období pandemie nemoci covid-19. Při dnešním hokejovém utkání HC Strakonice proti TJ Sokol Radomyšl předali zástupcům nemocnice finanční dar ve výši 7000 korun na nákup nového kávovaru na personál na Interním oddělení. Od Bohumila Máry za fotbalisty a Martina Všetečky za hokejisty finance převzali ředitel nemocnice Tomáš Fiala a hlavní sestra Edita Klavíková. Děkujeme.