Hejtmanka Jihočeského kraje, předsedkyně dozorčí rady a předseda představenstva Nemocnice Strakonice, a.s. si Vás dovolují pozvat na společenské setkání k zakončení projektu Modernizace zdravotnické techniky Nemocnice Strakonice, a.s. financovaného z IROP 31 Zvýšení kvality návazné péče s otevřením nového Gastroenterologického centra a představením modernizovaného Radiodiagnostického oddělení v úterý 4. prosince 2018. za účasti hejtmanky kraje Mgr. Ivany Stráské.

Během setkání bude pořizována foto/video/audio dokumentace za účelem prezentace uskutečněné akce.

Mapa areálu