Vítejte v Nemocnici Strakonice, a.s.

Historie strakonické nemocnice se píše již od roku 1892. V současné době je u nás ročně hospitalizováno cca 14 500 pacientů a provedeno 140 000 ambulantních ošetření.

Nemocnice je založena Jihočeským krajem, disponuje osmi lůžkovými odděleními s 306 lůžky pro akutní a následnou péči a rozsáhlým spektrem odborné ambulantní péče. Přirozenou spádovou oblastí jsou oblasti Strakonicka, Klatovska, Prachaticka a Písecka.

Here you can see how content are presented only in main content area. Sometimes, you will need a lot of space to present content and that how it will looks like.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce suscipit dui eu augue faucibus non interdum odio elementum. Praesent faucibus lorem sed massa condimentum in semper lacus aliquet. Aliquam viverra erat a libero accumsan a egestas lorem hendrerit. Donec id elit dolor. Phasellus est ligula, hendrerit id vehicula sit amet, placerat ut diam. Sed eu fringilla lectus. Aliquam augue lorem, suscipit eu consequat vel, viverra id diam. Praesent lectus elit, interdum a imperdiet vitae, cursus at velit.

See all module positions outline

Poděkování od našich pacientů

Sponzoring - informace

Dárcem se může stát fyzická i právnická osoba, příspěvky jsou dobrovolným aktem každého, kdo se chce na činnosti a rozvoji nemocnice podílet.
Dary je možné poskytnout věcné nebo finanční.

Za Vaši pomoc velmi děkujeme.

NAŠE ZDRAVOTNÍ SLUŽBY

Nemocnice Strakonice, a.s. zajišťuje dostupnou, bezpečnou a kvalitní zdravotní péči okresního formátu a usiluje o spokojenost svých pacientů.

SPEKTRUM POSKYTOVANÉ PÉČE

INTENZIVNÍ PÉČE

INTERNÍ I CHIRURGICKÉ OBORY

Odborná péče o Vaše onemocnění a úrazy.

LÉKÁRNA

Poskytujeme široké spektrum odborných farmaceutických a klientsky komfortních služeb.

ZAJISTÍME ČI ZPROSTŘEDKUJEME

KOMPLEXNÍ ZDRAVOTNÍ PÉČI