Od soboty 9. září 2023 se režim návštěv na Oddělení následné péče v Nemocnici Strakonice vrací k normálu. Návštěvy byly omezeny od 1. září z důvodu zvýšeného výskytu virových onemocnění. Oddělení umožňuje návštěvy u pacientů denně od 14 do 17 hodin. Mimo návštěvní hodiny může v odůvodněných případech povolit návštěvu primář oddělení, případně jeho zástupce.

Nadále doporučujeme:
- osobám s příznaky respiračního onemocnění, aby svou návštěvu odložili, případně použili ochranné pomůcky - respirátor,
- provedení dezinfekce rukou na vstupu na oddělení.