Novou náměstkyní pro ošetřovatelskou péči v Nemocnici Strakonice se v červenci letošního roku stala Edita Klavíková, která do té doby působila v nemocnici jako vrchní sestra chirurgického oddělení.

„V současné personálně problematické době je jejím hlavním úkolem především zajišťování odborného zdravotnického nelékařského personálu, vedení metodiky kvality ošetřovatelské péče a dohlížení nad jejím dodržováním,“ říká předseda představenstva strakonické nemocnice Tomáš Fiala.

Dosavadní náměstkyní pro ošetřovatelskou péči byla Marie Janoušková, která vedla střední a nižší zdravotnický personál Nemocnice Strakonice od roku 1988.