S ohledem na příznivý epidemiologický vývoj nemocnice již aktuálně nevyžaduje žádná specifická epidemiologická opatření či omezení režimu návštěv.
Většina oddělení umožňuje návštěvy u pacientů denně od 14 do 17 hodin. Mimo návštěvní hodiny vám může v odůvodněných případech povolit návštěvu primář oddělení, případně jeho zástupce. Doba pobytu u pacientů se na každém oddělení může lišit, a to podle stavu nemocného a provozu oddělení. Přesné pokyny vám podává primář, případně vedoucí lékař konkrétního oddělení.

Nadále doporučujeme:
- osobám s příznaky respiračního onemocnění, aby svou návštěvu odložili, případně použili ochranné pomůcky - respirátor,
- provedení dezinfekce rukou na vstupu na oddělení.