Zájem o účast na přednáškovém večeru při příležitosti 15. výročí sjednocení Centrálních laboratoří strakonické nemocnice, který se konal dne 30.10.2023 v nádherných prostorech zámku Blatná, byl obrovský. Hlavní bod programu, kterým byla přednáška profesora RNDr. Jana Konvalinky, CSc. na téma "Vývoj protivirových léků", doplnilo několik doprovodných akcí - welcome drink v zámecké obrazárně s hudebním doprovodem, vystoupení Dudácké muziky ZUŠ ve Strakonicích pod vedením Julie Vlčkové, občerstvení formou rautu a večerní prohlídky zámku.

Organizátorům pod vedením primářky PharmDr. Evy Šimečkové se akce velmi povedla, o čemž svědčí ohlasy účastníků nejen přímo na místě, tak i analýza zpětnovazebního dotazníku.

Připomeňme si akci prostřednictvím těchto fotografií.